Alberto Rivera

Opublikowany 14 lis 2015
Autor filmiku: LuKe10559

Chcemy poinformować Was, że w dniu 20 czerwca 1997 nasz drogi brat w Panu, Alberto Rivera został otruty, a Kościół Zbawiciela stracił kolejnego świętego. Alberto został zabity w swojej własnej kongregacji przez ludzi, których znał. Ci niegodziwcy podawali się za świętych Najwyższego w celu zabicia i zniszczenia prawdziwych świętych wyznających Biblię. Jedynym zadaniem Alberta było potępianie apostazji i przekazanie Kościołowi, aby odwrócił się od niegodziwości a nawrócił się na słowa Stwórcy. Niech przykład Alberto Rivery zostanie w sercach tych, którzy kochają Zbawiciela i jego sprawę. Chcemy zadać kilka pytań dotyczących tego, jak Alberto Rivera potępiał wiele nagannych postępowań kościoła katolickiego, oraz jak bardzo odbiegają one od Biblii.
(…) [cenzura]
Kto zabił Alberto Riverę? Czy Fidel Castro był agentem wywiadu o kryptonimie G-2? Czy może to było CIA albo KGB? A może był to… zakon jezuitów, ten, którego on tak bardzo potępiał? Sami wybierzcie odpowiedź. “(…)w okresie reformacji w Europie. W tym czasie sprawę protestancką otaczały wielkie niebezpieczeństwa. Klątwy papieskie grzmiały przeciwko Genewie, a mocarne narody zagrażały jej zniszczeniem(…)”. W jaki sposób to małe miasto miało oprzeć się potężnej hierarchii, która tak często zmuszała królów i cesarzy do ustąpienia? Jak można było stawić czoło armiom największych zdobywców na świecie?
(…) [cenzura]
W trzynastym wieku utworzono najstraszliwszą z wszystkich machin papizmu – inkwizycję. Książe ciemności zjednoczył się z przywódcami hierarchii papistycznej. W swoich tajnych naradach szatan i jego aniołowie sterowali umysłami złych ludzi, podczas gdy w samym środku stał niewidzialny anioł Stwórcy dokonując przerażających zapisów ich rażąco niesprawiedliwych dekretów, piszący historię uczynków – zbyt przerażających dla ludzkich oczu
(…) [cenzura]

Jeden komentarz “Alberto Rivera”

 • Avatar

  Lukasz

  mówi:

  Pastor Win Worley (Kościół Zielonoświątkowy)- kazanie”Kościół Nierządnicy”
  https://www.youtube.com/watch?v=hktdFRMqw-Y

  Jedno z najmocniejszych kazań i przesłanie dla naszych czasów. Kościół Zielonoświątkowy musi się obudzić! Oto jak ekumenia z Rzymu zalała świat a myśmy nie byli tego świadomi! Potężne kazanie, nie dla lekkich serc!

  polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *