Trzecia kabina w toalecie

trzecia_kabina

trzecia_kabina

[UWAGA ostra treść, kto czułego serca niech lepiej nie czyta!]

Dziś niektórzy nie wiedzą rzekomo kim/czym są! Taka gadka. Diabeł zwiódł ludzi odczuciami, filozofiami i chce zrobić z nich potworów. Za przeproszeniem, jak zaglądasz w portki i jest tam męski organ i taki był od urodzenia – tak, to jesteś facet, a jeśli widzisz żeński – to kobieta. Zajrzyj do podręcznika anatomii – nie ma NIC POŚRODKU.

Jeśli masz psa, i ten myśli że jest ptakiem i biegnie do okna by pofruwać jak gołąb… Pozwalasz mu na to? Co robisz? Tak? Do widzenia i po psie. Aaaaaaa…….klap….mokra plama. Zdawało mu się. Ludzie dziś są tak zwiedzeni i ich umysły skrzywione, że nie myślą normalnie. Od początku stworzenia człowieka, ten biegał za złem i wielu dziś jest w takim stanie, że nie widzą różnicy!

A jeśli przykręcisz psu skrzydła, to czy to już nie pies? Nagle mamy kota? Skądże! To dalej pies, ale jakiś chory, dziwny. Jak zbok obcina sobie organ i założy mamusi ciuchy, to co to jest? Chory kastrat, który zrobił z siebie i swojej rodziny idiotę i przyniósł im wstyd. Co będzie gdy taki stanie przed Sądem Bożym w peruce i kiecce? Bóg nie stworzył kobiety, aby miała seks z drugą kobieta, ani gościa z gościem i to dobrze widać anatomicznie, wiec muszą się uciekać do okaleczeń, przebrań i kombinacji, by odbywać bezbożne stosunki. Bóg wiedział co robi.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ – kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *