Wizja dla Izraela

barry_batya

barry_batya

Vision für Israel e.V. (Stowarzyszenie “Wizja dla Izraela“) jest niemiecką gałęzią “Chason leIsrael” charytatywną organizacją mesjańskich Żydów z Jerozolimy posiadającą statut organizacji użyteczności publicznej.

Stowarzyszenie zostało założone z inspiracji Barry i Batya Segalów, którzy posiadają wielką wizję tego, co Bóg chce uczynić narodom i swojemu ludowi Izrael. Ich pragnieniem jest pomóc w tym by Izrael odrodził się zarówno duchowo jak i materialnie. Najbardziej znaczącym projektem „Wizji dla Izraela” jest obecnie centrum pomocy humanitarnej w położonym na wzgórzach Jerozolimy Składzie Józefa. Poprzez zbiórkę i dystrybucję artykułów medycznych, ubrań, łóżek, materacy, żywności i innych artykułów codziennego użytku skład służy jako kanał błogosławieństwa wszystkim mieszkańcom Izraela, zarówno Żydom jak i Arabom. Skład posiada także mały sklepik z pamiątkami z Izraela, gdzie są również płyty z mesjaniczną muzyką i literaturą rozsyłaną potem na cały świat.

Barry i Batya mają trójkę dzieci: syna Ariela i dwie córki Meytal i Liran. Mieszkają na wzgórzach Jerozolimy. Chętnie służą grupom turystów w Izraelu, na konferencjach czy podczas swoich podróży w wielu krajach swoją muzyką i słowem. Co tydzień w Jerozolimie Barry i Batya Segal razem z zespołem wydają listy z aktualnymi intencjami modlitewnymi o ich służbę i o Izraela. Tu możesz przeczytać listy z ostatnich tygodni: Aktualności z Jeruzalemu

Więcej informacji na stronie https://www.visionforisrael.com/en

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *